STOWARZYSZENIE TRÓJWIEJSKA

DOKOPKI U ZAPADKÓW

41315602_2052055884845429_7783266577633247232_n

Ostatnie z trzech wydarzeń Kurpiowskiej Jesieni już 22 września. 
Tym razem – jak i w poprzednich kilku latach zagościmy na polu kartoflanym rodziny Zapadków w Bandysiach. Tam zaliczyć będzie można solarium, siłownię, fitness i trening kardio w jednym.

 

Plan dnia dokopkowego:
9:00 – spotykamy się na polu i kopiemy jak młode dziki. Po skończonej pracy czas wolny na relaks i reanimację odwykłych od prac mięśni. UWAGA – w zeszłym roku ponoć wykopaliśmy jakieś dwie tony kartofelków – czy w tym roku będzie lepiej!?
19:00 – schodzimy się na ognisko kartofelkowe przy bandyśkiej szkole. W zamyśle będziemy tam grać, śpiewać i dobrze się bawić, poznając smak wody cebulowej/pieprzowej oraz innych przysmaków. Jeśli nie będzie odpowiedniej pogody, to spotkanie przeniesie się do przytulnej szkolnej sali :)
Info organizacyjne:
Noclegi dla przyjezdnych – możliwe w bandyśkiej szkole (potrzebny własny materac i śpiwór)

 

Cykl KURPIOGRANIE – KURPIOWSKA JESIEŃ to spotkania organizowane przez Stowarzyszenie Trójwiejska oraz przez Kapelę Sobotnie Granie.

 

***
Terminarz Kurpiowskiej Jesieni:
1 września – Potańcówka „Dzwonek do Tańca” w Bandysiach
8 września – Potańcówka „Na Rudo!” w Nowej Rudzie
22 września – Dokopki u Zapadków w Bandysiach
Dokopki i cykl Kurpiogranie – Kurpiowska Jesień jest realizowana w ramach programu „Akademia Kolberga 2018” współfinansowanego przez Instytut Muzyki i Tańca, koordynowanego przez Stowarzyszenie Tratwa.

ZNAJDŹ NAS!