STOWARZYSZENIE TRÓJWIEJSKA

POTAŃCOWNIA NOWE OTWARCIE

potańcownia_jpg

Po świąteczno-noworoczno-epidemiogrypowej przerwie wracamy do pracy :)

Rozpoczynamy nowy cykl warsztatów polskich tańców tradycyjnych dla początkujących.

Spróbujmy może tak:

Aby „Potańcownia” zaistniała, potrzebna jest grupa inicjatywna (min. 8, maks. 20 osób)

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. zgłoszenie na maila: stowarzyszenie@trojwiejska.pl

2. wpłata na konto stowarzyszenia darowizny 50 zł z tytułem wpłaty „Potańcownia” (dane do przelewu: http://trojwiejska.pl/kontakt/ )

WAŻNE: z wpłatą czekamy na mail potwierdzający rozpoczęcie zajęć!

Pieniądze z Waszych wpłat zostaną wykorzystane na organizację potańcówki ze świetnymi muzykantami.

Dla członków stowarzyszenia udział w warsztatach bezpłatny (warunkiem dla członków założycieli jest uregulowanie składki za 2012r :)).

Jeśli grupa zostanie zebrana, zajęcia rozpoczną się w ostatnim tygodniu stycznia (28.I.2013) i będą odbywać się raz w tygodniu w poniedziałki, aby zakończyć się w pierwszej połowie marca (dokładny harmonogram ustalimy mailowo z zainteresowanymi). Tak więc przy sprzyjających okolicznościach odbędzie się 6-7 spotkań.

Spotkania odbywać się będą  w pawilonie Muzeum Archeologicznego przy Grodzisku w Sopocie Kamiennym Potoku (Ul. Haffnera 63). 

 

JAK DOTRZEĆ?

Aby dotrzeć do Grodziska należy wysiąść na SKM Sopot Kamienny Potok i przejść na drugą stron ulicy. Następnie widoczną ulicą odchodzącą w kierunku morza (to właśnie ul. Haffnera) iść w dół. Jak zobaczycie rozwidlenie, na którym prawa nitka idzie bardziej prosto, a lewa nitka dalej w dół biegnie to wybieracie PRAWĄ nitkę. Po około 100-200 metrach widać nowy budynek sopockiego Grodziska oraz charakterystyczny płot z dużymi drewnianymi palami stylizowanymi na palisadę.

ZNAJDŹ NAS!