STOWARZYSZENIE TRÓJWIEJSKA

WYGRANA WIROWANA

wygranaWirowana

Dokładnie 60 lat temu, 27. stycznia, miało miejsce pierwsze losowanie Totolotka. A że toto nie spotykana okazja, wprawimy w wir maszynę losującą. Aby zapełnić jej pusty bęben, należy zwolnić blokadę poprzez konsumpcję w barze Paszczy Lwa.
Tym razem na parkiecie królować będzie pomieszanie tradycji – od Białorusi przez Polskę po Rumunię. Istny Multi-Kulti Lotek! Z tej okazji „mazurki” nastroszą swoje duże lotki, a „barany” w lot podkasają wełnę. Nie wykluczone, że po parkiecie przejedziemy „walcem z figurami” lub przemkniemy „węgierskim krakowiakiem” czyli bez masek gazowych. Jedno jest pewne – Totalizator Taneczny będzie czuwał nad poprawnością zabawy – to jest do upadłego.

 

W tym dniu nastąpi dodatkowe losowanie karnawałowych zakładów specjalnych. W związku z wypadkiem samochodowym jednego ze znamienitszych badaczy muzyki tradycyjnej – lidera „Kapeli Brodów” i skrzypka, Witka Brodyodbędzie się zbiórka pieniędzy na jego rehabilitację. Każdy, kto wesprze szczytny cel celując do bębna z brzękadłami, będzie brał udział w lotterii fanttowej.

 

Wyniki nie są ustawiane, ale już dziś wiadomo, że tego dnia numery najczęściej wygrywać będą:
Iwona Sojka (na skrzypcach)
Katarzyna Jackowska-Enemuo (na akordeonie)
Marek Przewłocki (na skrzypcach/klarnecie/cymbałach)
Justyna Mazurkiewicz (na bębenku/barabanie)

 

Liczymy na liczną kumulację ludzką – wlot to 10 zł.
Zapraszamy do kolektur i życzymy wysokich wygranych.

 

27 stycznia 2016, g.20

Paszcza Lwa, ul. Kwietna 36, Gdańsk

 

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem gier wirowych:  Wygrana Wirowana

ZNAJDŹ NAS!